30.01.2013.

Lista potpunih dozvola za emitovanje RTV programa

Радиодифузна област 4
Бгр 14 Београд
(делови подручја општина) Стари град, Звездара, Савски Венац, Чукарица, Раковица, Палилула, Врачар
1. Привредно друштво за емитовање радио програма „Домаћин“ д.о.о., Нови Београд – Радио Домаћин
2. „ENERGY RADIO” д.о.о., Београд – Radio Energy
3. „Lite FM” д.о.о., Београд – Lite FM
4. Радио дифузно друштво „Браво плус“ д.о.о., Крагујевац – Bravo FM Music
5. „Rimi media group” d.o.o., Београд – Radio VIVA
6. Друштво за производњу, промет и услуге „GMC-Trade“ д.о.о., Лазаревaц – Радио Гем
7. Друштво за маркетинг и услуге „Radio Sun“ д.о.о., Београд – San retro FM
8. Друштво са ограниченом одговорношћу „INTERPRO MEDIA“, Нови Сад – Радио АС ФМ 106,3
Бгр 2 Београд

1. Привредно друштво за емитовање радио програма „Домаћин“ д.о.о., Нови Београд – Радио Домаћин
2. „ENERGY RADIO” д.о.о., Београд – Radio Energy
3. „Lite FM” д.о.о., Београд – Lite FM
4. „Лагуна Етар“ д.о.о., Београд – Радио Лагуна
5. Радио дифузно друштво „Браво плус“ д.о.о., Крагујевац – Bravo FM Music
6. „Rimi media group” d.o.o., Београд – Radio VIVA
7. Друштво за маркетинг и услуге „Radio Sun“ д.о.о., Београд – San retro FM
8. Друштво са ограниченом одговорношћу „INTERPRO MEDIA“, Нови Сад – Радио АС
ФМ 106,3
за емитовање телевизијског програма на локалном подручју
Радиодифузна област 3
Л 50 (Неготин)
1. „Business centre“ д.о.о., Неготин – Телевизија Неготин
2. „Мото боем транс“ д.о.о., Неготин –ТВ Транс
Радиодифузна област 5
Л 84 (Крушевац)
Удружење грађана „Ластавица“, Крушевац – Спортска телевизија
Радиодифузна област 6
Л 104 (Партизанске воде)
Културно спортски центар „Чајетина“, Чајетина – ТВ Чајетина
за емитовање радио програма на локалном подручју
Радиодифузна област 4
Лр 305 (Лазаревац)
1. Привредно друштво „Радио Торнадо ФМ“ д.о.о, Лазаревац – Радио Торнадо
2. „RTV AVAX“ д.о.о, Лазаревац – Radio Avax
3. Привредно друштво „LA TUNJA RADIO“ д.о.о, Лазаревац – Радио Туња
4. Друштво за производњу, промет и услуге „GMC-Trade“ д.о.о., Лазаревац – Радио Гем
Радиодифузна област 5
Лр 118 (Јагодина)
1. Јасмина Радисављевић ПР Агенција за емитовање радио програма „Радио Аморе“,
Јагодина – Радио Аморе
2. Привредно друштво за радиодифузију „Радио Венус“ д.о.о, Јагодина, Вољавче –
Радио Венус
3. Радио дифузно друштво „Браво плус“ д.о.о, Крагујевац – Paralia FM
4. Предузеће за производњу, промет и услуге „Линк плус рачунари“ д.о.о, Јагодина –
Радио Линк
5. Марија Гарић ПР емитовање радио програма „АМИМЕДИЈА“, Јагодина – Амимедија
радио
6. Привредно друштво „Елек Гарић“ д.о.о, Јагодина – Радио за срце и душу
7. Делатност рекламних агенција „Марс продукција“ Зорица Вилотијевић предузетник,
Пожега – Радио Марс
Лр 144 (Ражањ)
Горан Радојковић ПР Агенција за маркетинг, емитовање и продукцију радио програма
„Енигма-РГ“, Ћићевац – Радио Енигма
Лр 147 (Смедеревска Паланка)
Радио дифузно друштво „Браво плус“ д.о.о, Крагујевац – Народни ФМ
Лр 306 (Костолац)
1. Привредно друштво „Радио Стил“ д.о.о, Костолац – Радио Стил
2. Радио дифузно друштво „Браво плус“ д.о.о, Крагујевац – Нови ФМ
3. Рекламна агенција „Валиант“ Александар Крстић предузетник, Зрењанин – Radio Best 907
Радиодифузна област 9
Лр 266 (Сремски Карловци)
Радио продукција „Медиа Мастерс“ д.о.о, Нови Сад – Radio Master FM
Лр 308 (Кула)
Агенција за маркетинг „Master craft“ Јасмина Симовић ПР, Нови Сад – Radio Cool 917

Izvor vesti

Нема коментара:

Постави коментар

PRIJATELJI BLOGA FMNEBO

БУМ БУМ РАДИОUživo!!Lux RadioTempo RadioOnline radio stanice SrbijeRadio Energy Belgrade

Mapa pokrivenosti Avala

Mapa pokrivenosti Avala

Mapa pokrivenosti Iriški Venac

Mapa pokrivenosti Iriški Venac

Mapa pokrivenosti Crveni Čot

Mapa pokrivenosti Crveni Čot

Mapa pokrivenosti Crveno Selo

Mapa pokrivenosti Crveno Selo

Mapa pokrivenosti Maljen

Mapa pokrivenosti Maljen

Mapa pokrivenosti Besna Kobila

Mapa pokrivenosti Besna Kobila

Mapa pokrivenosti Bitovik

Mapa pokrivenosti Bitovik

Mapa pokrivenosti Deli Jovan

Mapa pokrivenosti Deli Jovan

Mapa pokrivenosti Pljačkovica

Mapa pokrivenosti Pljačkovica

Mapa pokrivenosti Crni Vrh Jagodina

Mapa pokrivenosti Crni Vrh Jagodina

Mapa pokrivenosti Kulma-Kladovo

Mapa pokrivenosti Kulma-Kladovo

Mapa pokrivenosti Crvni Vrh Pirot

Mapa pokrivenosti Crvni Vrh Pirot

Mapa pokrivenosti Gučevo

Mapa pokrivenosti Gučevo

Mapa pokrivenosti Tornik

Mapa pokrivenosti Tornik

Mapa pokrivenosti Šutenovačko brdo

Mapa pokrivenosti Šutenovačko brdo

Mapa pokrivenosti Tupižnica

Mapa pokrivenosti Tupižnica

Mapa pokrivenosti Vršački breg

Mapa pokrivenosti Vršački breg

Mapa pokrivenosti Bajina Bašta

Mapa pokrivenosti Bajina Bašta

Mapa pokrivenosti Crna Trava 1

Mapa pokrivenosti Crna Trava 1